Good Value Apartments by Mountain Exposure

Office only: Schälpmattgasse 14, 3920 Zermatt, Szwajcaria

  • Do 2 osób
  • Do 30 m²
  • Prysznic bezprogowy
  • Sypialnie: 1

Goście oceniają Good Value Apartments by Mountain Exposure na 8,8/10 (109 opinii). Odległość od centrum wynosi 335 m. Obiekt oferuje m.in. aneks kuchenny oraz bezpłatne Wi-Fi.

Good Value Apartments by Mountain Exposure to apartamenty 3-gwiazdkowe w Zermatt, w Szwajcarii.

Wyposażenie pokoi

W apartamentach znajduje się łazienka oraz kuchnia lub aneks kuchenny. Jest też telewizor. W wybranych apartamentach dostępny jest balkon, widok na góry, prywatne wejście, część wypoczynkowa i pralka.

Udogodnienia

Obiekt oferuje bezpłatne Wi-Fi. Dostępny jest transfer. Zapewniono ekspresowe zameldowanie i wymeldowanie. Na miejscu działa codzienne sprzątanie.

Lokalizacja i dojazd

Obiekt znajduje się w centrum Zermatt. Dworzec kolejowy Zermatt jest oddalony o 650 m. Lotnisko w Sion leży 38 km od obiektu.

W pobliżu

  • Matterhorn - 0 m
  • Muzeum Matterhornu - 50 m

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Wybór pokoi

Studio typu Superior

  • prywatna łazienka
  • aneks kuchenny
  • balkon

2 osoby23 m²prywatna łazienka

Good Value Apartments by Mountain Exposure - udogodnienia

  • darmowe Wi-Fi
  • całkowity zakaz palenia
  • sprzątanie codzienne
  • szybka obsługa przy zameldowaniu/wymeldowaniu
  • depozyt na bagaż
  • usługi concierge
  • usługi faksu / ksero
  • windy

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod do
Wymeldowaniedo

Zwierzęta

  • Obiekt nie akceptuje zwierząt.
Ważne informacje

Miasteczko Zermatt wyłączone jest z ruchu kołowego.

Można się do niego dostać wyłącznie pociągiem, który kursuje z miejscowości Täsch.

Goście proszeni są o wcześniejszy kontakt z personelem w celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących odbioru kluczy oraz lokalizacji apartamentu.

W obiekcie nie można organizować wieczorów panieńskich, kawalerskich ani podobnych imprez.

Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu.

Prośbę możesz wpisać w polu 'Życzenia specjalne' albo przekazać bezpośrednio obiektowi, korzystając z danych z potwierdzenia rezerwacji.

Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail
 

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „Good Value Apartments by Mountain Exposure”?

Zameldowanie: od 16:00 do 20:00. Wymeldowanie: do 10:00.

Czy w obiekcie „Good Value Apartments by Mountain Exposure” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „Good Value Apartments by Mountain Exposure”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 2 osoby.

Czy Good Value Apartments by Mountain Exposure ma udogodnienia dla rodzin?

Na miejscu dostępne są udogodnienia przeznaczone dla rodzin.

Czy Good Value Apartments by Mountain Exposure ma udogodnienia dla osób z ograniczoną mobilnością?

Co najmniej jedna opcja ma prysznic bezprogowy.

Gdzie znajduje się Good Value Apartments by Mountain Exposure?

Obiekt znajduje się w miejscowości Zermatt.

Good Value Apartments by Mountain Exposure na mapie: Zermatt

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Opinie o Good Value Apartments by Mountain Exposure

Średnia ocena z 109 opinii na Booking.com to 8,8/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Daniel 10 - 2025
10/10

Wyjątkowy pobyt. Bardzo ceniliśmy tę lokalizację, bo była niezwykle centralna, tuż za kościołem, przy którym odbywa się wiele wydarzeń dla społeczności. Do punktu widokowego na Matterhorn mieliśmy naprawdę blisko, a każdego ranka wychodziliśmy, by oglądać wschód słońca i patrzeć, jak promienie oświetlają Matterhorn.

ℹ) Opinie gości Good Value Apartments by Mountain Exposure nie stanowią oceny serwisu sleephotelszermatt.com.

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10