Millennium top view

Apartmán

Zermatt, ŠvýcarskoZer Bännu 12, 3920

Dobrá cena

Orientační cena za noc pro 2 osoby~5 563 Kč

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Až pro 4 hosty
  • Rozloha: 64 m²
  • Ložnice: 1

Ceny a dostupnost

Orientační cena za noc pro 2 osoby: ~5 563 Kč

Za prohlížení nabídek nic neplatíte. Samotným výběrem termínu nic nerezervujete.

O apartmánu

V lokalitě Zermatt nabízí Millennium top view „Apartmán“ s plochou 64 m² až pro 4 osoby. Má (1) ložnici. Vlastní koupelna a fén jsou v tomto apartmánu. Najdete tu také kuchyň nebo kuchyňský kout, troubu a lednici. K dispozici máte také varnou desku a mikrovlnnou troubu. Vybavení zahrnuje také balkon nebo terasu a televizi. Výhled na hory máte v tomto apartmánu.

Wi-Fi je zdarma. Zavazadla lze nechat v úschovně.

Hosté mohou využívat tenisový kurt, zahradu a terasu. K místu „Kapelle der Heiligen Familie“ je od ubytování 1,6 km.

Vzdálenosti k vybraným místům

Matterhorn Museum1,1 km
Wisshorn2 km vzdušnou čarou
Zooom The Matterhorn5,2 km vzdušnou čarou
Charles Kuonen Suspension Bridge9,1 km vzdušnou čarou

Vzdálenosti jsou přibližné. Pěší trasy nebo trasy autem mohou být delší.

Vyhovuje tento apartmán vašim potřebám?

Apartmán

Ověřit, zda vyhovuje
Ověřit, zda vyhovuje
Vyberte si vybavení
Další požadavky

Vyberte potřebné vybavení. Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí být ve stejném pokoji nebo apartmánu.

Zadejte počet hostů a vyberte potřebné vybavení. Ověříme, zda toto ubytování splňuje vaše požadavky. Cenu a dostupnost zjistíte po výběru termínu. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat

Apartmán

▾

Millennium top view - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Rodinné pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Denní úklid
  • Terasa
  • Zahrada
  • Expresní přihlášení a odhlášení
  • Úschova zavazadel

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod do
Odjezdod do

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Poplatky a záloha

Před příjezdem je vyžadována platba předem bankovním převodem.

Děti a přistýlky

Dětská postýlka - pro děti od 0 do 2 let · zdarma

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Informace ubytování - původní jazyk

Vezměte prosím na vědomí, že na místě není možné platit a pobyt se účtuje v plné výši před příjezdem.

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

K zajištění rezervace je nutná platba předem převodem.

Po rezervaci obdržíte instrukce k bankovnímu převodu.

Spravováno soukromým hostitelem

Jazyky
  • německy
  • anglicky
  • francouzsky
  • italsky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Poloha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jak daleko je železniční stanice „Findelbach“ od ubytování „Millennium top view“?

Železniční stanice „Findelbach“ se nachází 1,9 km vzdušnou čarou od ubytování.

Jak daleko je letiště „Sion Airport“ od ubytování „Millennium top view“?

Sion Airport se nachází 39,1 km vzdušnou čarou od ubytování.

Recenze hostů

Průměrné hodnocení z 142 recenzí hostů je 9,6/10 . Přečtěte si recenze apartmánu Millennium top view nebo přidejte vlastní.

Yixuan04 - 2026
10/10
★★★★★

Určitě se sem vrátíme. Z hotelu je nádherný výhled na Matterhorn i na město a ráno bylo velmi pohodlné sledovat zlatavý vrchol zalitý sluncem při východu. Večer jsme navíc mohli obdivovat krásnou scenérii zasněženého Matterhornu nad osvětleným Zermattem, což bylo úžasné.

ℹ) Recenze Millennium top view nevyjadřují stanovisko sleephotelszermatt.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Millennium top view - srovnání cen

Porovnáváme cenu tohoto ubytování s ubytováními ve stejném městě. Typická cena: polovina ubytování je levnější, polovina dražší.

Stejný standard: ubytování 4★ nebo obdobné úrovně

Toto ubytování
~5 563 Kč
Typická cena
~8 980 Kč

Levnější než 10 z 10 ubytování 4★ nebo obdobné úrovně v tomto městě.

Porovnané ubytování 4★ nebo obdobné úrovně: 103

Stejný standard a vybavení

Toto ubytování
~5 563 Kč
Typická cena
~8 363 Kč

Toto ubytování je o 33 % levnější než typická cena této skupiny.

Ubytování 4★ nebo obdobné úrovně se zahradou a s rodinnými pokoji: 46

Za podobnou cenu

~4 729 Kč – ~6 398 Kč

  • Porovnaná ubytování 60
  • Lépe hodnocená než toto ubytování 4
  • S bazénem 5
  • Se snídaní 5

Nejlépe hodnocené za tuto cenu

Haus Vira

9,8/10 ~5 314 Kč

Ceny za noc pro 2 dospělé jsou orientační. Ověřte si cenu pro svůj termín. Zahrnujeme oficiální hotelové hvězdičky i odhadovaný standard ubytování.
Více o srovnání

Srovnání zahrnuje ubytování ze seznamu tohoto města s cenou ve stejné měně, za pokoj pro 2 dospělé přepočtený na noc. Ceny jsou orientační (přesná cena se zobrazí po výběru termínu pobytu). Ve velkých městech bereme v úvahu nejčastěji hodnocená ubytování. Standard zahrnuje oficiální hotelové hvězdičky (★) i odhadovanou úroveň jiných ubytování (●). Ne každý objekt ve skupině má oficiální hotelovou kategorii.