Haus Sonnheim

Apartmán

Zermatt, ŠvýcarskoOberdorfstrasse 120, 3920

  • Až 38 m²
  • Sprcha bez prahu
  • Ložnice: 1

Vyberte data a zobrazte ceny

  • Prohlížení zdarmaZa prohlížení nabídek nic neplatíte.
  • Bez závazkůSamotným výběrem termínu nic nerezervujete.
  • Poznejte ubytování předemFotografie, vybavení a recenze na jednom místě.
  • Jasné podmínkyPlatební a storno podmínky uvidíte před potvrzením.

Jak zjistit dostupnost ubytování Haus Sonnheim?

Vyberte termín pobytu a klikněte na „Zobrazit dostupnost“. Pokud ubytování nebude k dispozici, uvidíte podobná ubytování v daném termínu nebo návrhy jiných termínů.

Haus Sonnheim se nachází v obci Zermatt. „Studio (2 dospělí)“ má 32 m². Dispozice zahrnuje 1 ložnici. „Studio (2 dospělí) v přízemí“ má 38 m². Dispozice zahrnuje 1 ložnici.

Ve všech studiích lze připravovat jídlo v kuchyni nebo kuchyňském koutě. K jejich vybavení patří také pračka a sušička. Ve všech studiích můžete využívat balkon nebo terasu. Vybavení kuchyně: varná deska, trouba, mikrovlnná trouba, lednice.

Hosté mohou využívat terasu. Budova je vybavena výtahem.

V tomto apartmánu můžete nechat zavazadla v úschovně.

Vzdálenosti k vybraným místům

Schwarzsee4,4 km
Gornergrat9,2 km
Kapelle der Heiligen Familie420 m
Wisshorn2,4 km

Odpovídá toto ubytování vašim potřebám?

Může vám vyhovovat, pokud…

  • Plánujete si připravovat jídlo? V ubytování „Studio (2 dospělí)“ je kuchyň nebo kuchyňský kout.Zobrazit podrobnosti
  • Pokud si chcete během pobytu vyprat, „Studio (2 dospělí)“ má vlastní pračku.Zobrazit podrobnosti
  • Hledáte místo na zavazadla? Hostům je k dispozici úschovna.Zobrazit podrobnosti

Nabídka pokojů

Praktické otázky před výběrem ubytování

  • Lze si v ubytování Haus Sonnheim připravovat jídlo?

    Ve všech studiích je kuchyň nebo kuchyňský kout pro přípravu jídla. Dále k dispozici: varná deska, trouba, mikrovlnná trouba.

    Prohlédněte si vybavení

  • Které ubytování v Haus Sonnheim má pračku?

    Ve všech studiích je pračka pro použití během pobytu. Dále k dispozici: sušička.

    Prohlédněte si vybavení

  • Je v Haus Sonnheim sprcha bez prahu?

    Studio (2 dospělí) má sprchu bez prahu.

Cenu, dostupnost a podmínky pobytu ověřte v nabídce vybraného ubytování.

Vybavení v každém ubytování

  • Kuchyň nebo kuchyňský kout
  • Pračka v pokoji nebo apartmánu
  • Sušička
  • Balkon nebo terasa
  • Vlastní koupelna
  • ručníky

Studio (2 dospělí)

Studio (2 dospělí) v přízemí

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod
Odjezddo

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Pobyt dětí

Minimální věk hostů je 18 let.

Pobyt dětí není povolen.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Informace ubytování — původní jazyk

Please note that for payments by credit card, additional fees apply : 2,5% of the total amount of the reservation .

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Spravováno soukromým hostitelem

Jazyky
  • německy
  • anglicky
  • francouzsky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Haus Sonnheim - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Terasa
  • Úschova zavazadel
  • Výtah

Haus Sonnheim na mapě: Zermatt

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Platí minimální věk hostů?

Minimální věk hostů je 18 let.

Jaké jsou časy příjezdu a odjezdu v Haus Sonnheim?

Přihlášení: od 16:00. Odhlášení: do 09:30.

Čím se liší ubytování v Haus Sonnheim?

Studio (2 dospělí): 32 m²; počet ložnic: 1; Velká manželská postel (velikosti King). Studio (2 dospělí) v přízemí: 38 m²; počet ložnic: 1; Velká manželská postel (velikosti King). Podívejte se také na podrobnosti o vybavení.

Lze si v ubytování Haus Sonnheim vařit nebo vyprat?

Ve všech studiích je k dispozici kuchyň nebo kuchyňský kout a pračka. Vybavení kuchyně: varná deska, trouba, mikrovlnná trouba, lednice.

Povoluje Haus Sonnheim domácí zvířata a účtuje příplatek?

Domácí zvířata nejsou povolena.

Jaké vybavení pro hosty s omezenou pohyblivostí nabízí Haus Sonnheim?

Studio (2 dospělí): sprcha bez prahu.

Je Wi-Fi v Haus Sonnheim zdarma?

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Jaké vybavení nabízí ubytování v Haus Sonnheim?

Studio (2 dospělí): lednice, fén, ručníky.

Mohou se zde ubytovat děti?

Pobyt dětí není povolen.

Má Haus Sonnheim výtah?

V budově je výtah.

Recenze ubytování Haus Sonnheim

Průměrné hodnocení z 96 recenzí hostů je 9,2/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

Michael01 - 2026
9/10

Vynikající. Poloha tohoto ubytování je skvělá: pokoj nabízí vše potřebné, pokud si chcete vařit sami, a zároveň je dost blízko nočnímu životu, když dáváte přednost stravování venku. Navíc bylo všude velmi ticho, čisto a útulno, takže bychom se sem rádi vrátili.

ℹ) Recenze Haus Sonnheim nevyjadřují stanovisko sleephotelszermatt.com.

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10